KNURÓW ​​​​​​​ul. Niepodległości 14

Czterokondygnacyjna podpiwniczona kamienica położona przy głównej ulicy starego miasta w ciągu kamienic  z lokalami użyteczności publicznej i bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Knurów, parku miejskiego z urządzeniami do wypoczynku i rekreacji, przystanku MZK, szpitala, sklepu Biedronka, banku, kina oraz własnego parkingu.


W samym obiekcie znajdują się znany regionalny sklep mięsny, apteka, kancelaria prawna oraz inne podmioty gospodarcze.


W kilkukilometrowej odległości od obiektu znajdują się dogodne dojazdy do autostrady A1 i A4 oraz dojazd do powiatowego miasta Gliwice a wojewódzkie miasto Katowice jest osiągalne w kilkanaście minut.


Ogólna powierzchnia użytkowa budynku to 750 m2 podzielonych przez kondygnacje i klatkę schodową na niezależne lokale z przeznaczeniem na pomieszczenia biurowe o przeciętnej powierzchni 75 m2. oraz budynki gospodarcze.  


Budynek jest gruntownie wyremontowany i zmodernizowany z nową elewacją, oranżerią, przyłączeniami, klimatyzacją i całą infrastrukturą telekomunikacyjną w latach 2009-2011, podłączony jest do sieci gazowej i światłowodowej oraz całkowicie docieplony zgodnie z audytem energetycznym..


zadzwoń od razu

506-899-796